You are currently viewing Prezent dla nauczyciela – 5 trafionych pomysłów

Prezent dla nauczyciela – 5 trafionych pomysłów

Jeśli właśnie utknęliście, wybierając prezent dla nauczyciela – spieszę Wam z pomocą! Co prawda zbliżają się Święta, ale pomysły, które tutaj znajdziecie, są w pełni uniwersalne. Dlatego możecie je wykorzystać przy różnych okazjach. W dodatku to rozwiązania nieszablonowe, których raczej nie zobaczycie w innych prezentownikach!

Kubek Starbucks

Podarowanie nauczycielowi gadżetu od najsłynniejszej kawiarni na świecie – znalazło się na pierwszym miejscu mojej listy. W tym biało – zielonym logo kryje się swego rodzaju obietnica, a każdy dobroczynny napar podany w takim kubku – po prostu smakuje lepiej. Dlatego polecam ten praktyczny gadżet wszystkim, którzy lubią spędzać swój dzień z ciepłym kubkiem w ręku.

Kubek Starbucks foto. Angelika Skotnicka

Planer Madama

Używam go od kilku dobrych lat, dlatego nie wyobrażam sobie polecać innego papierowego narzędzia do organizacji. Planer Madamy jest nie tylko przepięknie wydany, ale też pozwala świetnie zarządzać sobą w czasie, nawet przy bardzo napiętym grafiku. Jego ogromną zaletą jest tygodniowy układ kalendarza, który pozwala rozpisać wszystkie zadania i mieć je zawsze pod ręką.

Planer Madama foto. Angelika Skotnicka

Pisaki

Pisanie jest nieodzowną częścią pracy nauczyciela. A jeśli dołożyć do tego jeszcze metodę sketchnotingu – można rysować przy każdej nadarzającej się okazji. Dlatego zdążyłam już wypróbować wiele narzędzi i wiem, że zarówno Pentel Brush, jak i pisaki Kayet sprawdzają się doskonale. Co prawda powstały z myślą o uczniach, jednak w praktyce mają o wiele więcej zastosowań 🙂

prezent dla nauczyciela
Pisaki Kayet foto. Angelika Skotnicka

Karta podarunkowa

Wybierając taki prezent, zyskujecie pewność, że będzie to trafiony upominek. Jeśli dodatkowo połączycie kartę podarunkową, z tak zasobnym w drobiazgi sklepem, jak Flying Tiger – sprawicie obdarowanemu nauczycielowi dużo radości. To miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie!

prezent dla nauczyciela
Karta podarunkowa Flying Tiger foto. Angelika Skotnicka

Prenumerata czasopisma

To propozycja dla tych, którzy chcą podarować bardziej praktyczny prezent dla nauczyciela. Duża dawka wiedzy (i bezcennej inspiracji do zajęć), jaką znajdziecie w czasopismach anglojęzycznych – ucieszy chyba każdego anglistę. Ilość sytuacji, w jakich mogą Wam się przydać, jest tak naprawdę nieograniczona i z pewnością będziecie do nich wracać!

prezent dla nauczyciela
Czasopisma anglojęzyczne foto. Angelika Skotnicka

Dodaj komentarz