Masz Tę Moc albo nawet 3

Myślenie wizualne, Graphic Recording oraz Sketchnoting w edukacji!

Jak zmienić swoje lekcje i zacząć tworzyć efektywne notatki wizualne

Cena: 59 zł

Opinie czytelników

Magdalena Mosoń Właścicielka szkoły językowej Fabryka Języka
Read More
Jestem wdzięczna Angelice za tę pozycję jak stąd do jej ukochanego Nowego Yorku. Myślenie wizualne, sketchnoting, jak i graphic recording nie są mi obce. Ciągle jednak mam wątpliwości czy robię to dobrze i czy podążam we właściwym kierunku. Nie raz zastanawiam się jak mogę wpleść myślenie wizualne w zajęcia, by podnieść ich efektywność. "Masz tę moc, albo nawet 3" odpowiada na wszystkie moje pytania. Wciąga, zachęca do eksperymentowania, hołduje zasadzie "less is more". Inspiruje, prowadzi za rękę i cudownie oraz z pasją opowiada o jedynym języku na świecie, którym wszyscy mówią.
Agnieszka WitkowskaWłaściciel centrum językowego
Read More
Jako osoba, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z notatkami wizualnymi gorąco polecam przewodnik Angeliki Skotnickiej, lektura ta pozwoliła mi uporządkować i usystematyzować wiedzę o myśleniu wizualnym, jego zapisie graficznym i finalnie notatce wizualnej. Dowiedziałam się jak tworzyć atrakcyjne, efektywne i przede wszystkim przejrzyste mapy informacji, które w znacznym stopniu usprawniają komunikację i wspomagają proces uczenia się. Przewodnik Angeliki to idealne źródło wiedzy i inspiracji, które, krok po kroku przeprowadzi Cię przez kluczowe zagadnienia i umiejętności związane z wyrażaniem siebie i świata w sposób zrozumiały i kreatywny a obszerna przestrzeń w zeszycie ćwiczeń pozwoli Ci na doskonalenie umiejętności z zakresu utrwalania i tworzenia własnych ikon. Zapewnij sobie dużo dobrej zabawy wyrażając siebie! Zmieniaj słowa w obrazy! Serdecznie polecam
Piotr JanikLektor języka angielskiego
Read More
Książkę Masz Tę Moc a nawet 3 Angeliki Skotnickiej można polecić każdemu. Bedzie ona świetną lekturą dla osób zaczynających przygodę z graphic recordingiem, myśleniem wizualnym czy sketchnotingiem jak i dla osób obeznanych z tematem. Autorka w niezwykle lekki i przystępny sposób prowadzi czytelnika poprzez tajniki rysowania kreatywnych notatek oraz proponuje ćwiczenia, które umożliwiają praktyczne rozwijanie swoich umiejętności. Jeśli chcesz ożywić swoje notatki kolorem i poprawić ich skuteczność to bez wahania sięgnij po tę pozycję.
Justyna SrokaUczennica
Read More
Jestem wzrokowcem, kolorowy ułatwiają mi zapamiętywanie słówek/zwrotów. Ebook jest świetnym narzędziem, pomagającym tworzyć własne notatki. Najlepszy sposób na naukę i rozwijanie wyobraźni, szczególnie dla dzieci!
Gabrysia SkupińskaUczennica
Read More
Polecamy gorąco ebooka , jest przejrzysty wszystkie informacje są transparentne i łatwo je zapamiętać .
Previous
Next

Pomogę Ci

Od autorki

Jestem pierwszą nauczycielką języka angielskiego, która dodatkowo zajmuje się Graphic Recordingiem oraz Sketchnotingiem. Od 12 lat wykorzystuję w swojej pracy połączenie myślenia wizualnego z graphic recordingiem lub sketchnotingiem.

Wierzę, że siła wizualizacji ma ogromnie pozytywny wpływ na edukację i w e-booku to pokazuję.

W książce znajdziesz

Rozdział pierwszy:

Rozdział drugi:

Metamorfoza

Zobacz jak rysowałam kiedyś, a do czego zaprowadził mnie mój osobisty trening ręki.

Kiedyś:

Dzisiaj:

Moja wiedza i notatki wizualne pomogły już tysiącom nauczycieli. Dołącz do nich.