Chcesz aby Twoje dziecko podniosło swój poziom języka angielskiego?

Jeśli Twoje dziecko ma między 12 a 18 lat, jest zainteresowane polityką, gospodarką, ekonomią w Polsce i na świecie i marzy o nauce argumentacji i konstruktywnej rozmowy po angielsku z czterech ścian domu, to 

Online

debaty oksfordzkie czekają na niego

Debaty Oksfordzkie - Reklama facebook

Dzięki debatom oksfordzkim Twoje dziecko

podniesie poziom języka angielskiego

Debaty Oksfordzkie to doskonała okazja do podniesienia poziomu swojego angielskiego. Twoje dziecko będzie ćwiczyło swój język w praktyce i zyska pewność siebie w komunikacji.

pozyska wiedzę z zakresu polityki, gospodarki, ekonomii w Polsce i na świecie

Nasze debaty dotyczą kwestii polityki, gospodarki i ekonomii, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Młodzież zdobędzie wiedzę i zrozumienie tych zagadnień.

nauczy się argumentowania swoich poglądów ora konstruktywnie rozmawiać w języku angielskim

Młodzież nauczy się argumentować swoje poglądy i konstruktywnie rozmawiać w języku angielskim. Nabierze umiejętności niezbędnych do skutecznego przekazywania swoich idei.

pozna nastolatków z Polski oraz świata

Twoje dziecko pozna młodych ludzi z Polski i innych zakątków globu. Zbuduje międzynarodowe kontakty i wymieni się doświadczeniami.

Kto prowadzi Debaty?

Olaf Moliński

Pasjonat i ekspert w dziedzinie debat oksfordzkich. Jego fascynacja polityką światową oraz bogata wiedza w zakresie historii i języka angielskiego czynią go doskonałym przewodnikiem w świecie debat.

  • Olaf uczestniczył w wielu debatach oksfordzkich, co pozwoliło mu opanować sztukę argumentacji i przekonywania.

  •  Posiada zdane egzaminy GCSE z historii i angielskiego, co potwierdza jego głęboką wiedzę i biegłą znajomość języka.

Olaf Moliński jest nie tylko kompetentnym prowadzącym, ale również inspirującym nauczycielem i przewodnikiem, który pomoże Twojemu dziecku rozwijać swoje umiejętności dyskutowania i zdobywać nową wiedzę.