Zdobądź wiedzę i umiejętności, które pomogą Ci zdać egzamin 8-klasisty z sukcesem w niespełna miesiąc

Ten mistrzowski pakiet 5 ebooków pozwoli Ci utrwalić bardziej skomplikowane struktury i zawiłości gramatyczne oraz przećwiczyć tworzenie wypowiedzi nie tylko ustnych, ale i pisemnych.

Mistrz słuchania, mówienia i pisania A2-B1 + Część 2 + Mistrz gramatyki B1-B2 + Mistrz gramatyki A2 + Mistrz czytania ze zrozumieniem A2

Normalna cena: 95zł

Skorzystaj z tej szalonej obniżki.Realna wartość ebooków wynosi 95zł.
Tylko teraz (cena obniżona).

39 zł!

Ilość sztuk dostępna w obniżonej cenie

Dla Kogo jest ten pakiet?

Twoje dziecko ma trudności w czytaniu ze zrozumieniem i musi wielokrotnie powtarzać jedną treść? Angielski to dla niego wyzwanie? Mamy na to rozwiązanie!

Przez ostatnie 8 lat tworzyliśmy materiały dydaktyczne dla dzieci i odkryliśmy kluczowe elementy, które są niezbędne do efektywnej nauki. Uczniowie 8 klasy, którzy zdobędą tę umiejętności, będą w stanie szybciej i skuteczniej przygotować się do egzaminu 8-klasisty.

Dlatego stworzyliśmy “Mistrzowski pakiet” – zestaw 5 ebooków, które pomagają dzieciom w poznawaniu i utrwalaniu tajników języka angielskiego. Nasze e-booki skupiają się na powtórce gramatyki, słuchania i mówienia, co pozwoli uczniom na osiągnięcie sukcesu na egzaminie 8-klasisty.

Z naszą pomocą Twoje dziecko zdobędzie umiejętności, które pomogą mu “łapać w mig” przyswajaną wiedzę i przygotować się do egzaminu 8-klasisty w sposób efektywny i skuteczny.

Co zyskasz?

Słuchanie

Pisanie

Mówienie

Czytanie

NASZE MATERIAŁY POMOGĄ TWOJEMU DZIECKU …

Zdobyć umiejętność szybkiego i skutecznego rozumienia czytanych i słuchanych tekstów – to kluczowa umiejętność, która pomoże Twojemu dziecku osiągnąć sukces na egzaminie 8 klasisty za dwa miesiące. Dzięki naszym ebookom skupiającym się na powtórce gramatycznej, słuchaniu oraz mówieniu, Twoje dziecko będzie w stanie osiągnąć poziom, który pozwoli mu zdać egzamin z wyróżnieniem.

Rozwinąć tę superumiejętność na różnych płaszczyznach – to coś, co pomaga w osiągnięciu sukcesu nie tylko w nauce, ale również w życiu. Nasze materiały dydaktyczne pomogą Twojemu dziecku nie tylko w nauce, ale również w rozwijaniu umiejętności skutecznego komunikowania się, logicznego myślenia i skutecznego rozwiązywania problemów.

Polubić czytanie, wypracować w sobie rytuał czytania – to kluczowe dla sukcesu na egzaminie 8 klasisty. Nasze ebooki pomogą Twojemu dziecku nie tylko w nauce, ale również w rozwijaniu pasji do czytania oraz wypracowaniu w sobie nawyku codziennego czytania, co pozwoli mu z łatwością przyswajać wiedzę i lepiej radzić sobie na egzaminie.

Zacząć czerpać satysfakcję i radość z uczenia się i poznawania nowej wiedzy – to kluczowa kwestia dla motywacji Twojego dziecka do nauki. Nasze materiały dydaktyczne pomogą mu zrozumieć, że nauka może być przyjemna i interesująca, co pozwoli mu lepiej radzić sobie z nauką i egzaminem.

JEST MOŻLIWE, DLATEGO ŻE …

To gotowe narzędzia do pracy na lekcjach, zajęciach dodatkowych oraz w domu!

Wystarczy je wydrukować i gotowe!

Zostały opracowane przy współpracy z nauczycielami, pedagogami i rodzicami, dzięki czemu są skuteczne i przystosowane do potrzeb uczniów.

Są sprawdzone w szkołach, na zajęciach dodatkowych i w domach, a teraz mogą pomóc Twojemu dziecku w skutecznym przygotowaniu się do egzaminu 8-klasisty.

Co zawiera?

DOŁĄCZAJĄC DO NAS OTRZYMUJESZ…

Mistrzowski pakiet zawierający aż 5 ebooków!

Każdy materiał to gotowe do pracy karty pracy w formacie PDF! Otrzymujesz ponad 73 strony powtórek!

Karty zawierają zadania o różnych stopniach trudności. 

A te materiały to …

Mistrz gramatyki A2 – Gramatyka – jeśli nie chcesz narzekać na jej zawiłości, z lekkością budować poprawne zdania, nie zastanawiać się jaki czas bardziej będzie “pasował”… sięgnij po nasz materiał Mistrz Gramatyki!

Pomoże Ci ugruntować, utrwalić i usystematyzować wiedzę z zagadnieniami gramatycznymi, które na poziomie zaawansowania A2 powinny już być w przysłowiowym małym palcu.

Mistrz gramatyki B1-B2 – Po opanowaniu gramatyki języka angielskiego na poziomie A1-A2, przychodzi zazwyczaj moment tzw. zastoju. Z jednej strony nie ma przed Tobą tajemnic czasy gramatyczne, ale czujesz że to jeszcze nie to… Że chcesz więcej!

Dlatego nie wahaj się, nasz Mistrz Gramatyki B1-B2 zawiera ćwiczenia, które pomogą Ci utrwalić bardziej skomplikowane struktury i zawiłości gramatyczne.

Dobra znajomość gramatyki ułatwia budowanie wypowiedzi ustnych, pisemnych, czytanie i słuchanie ze zrozumieniem.

Mistrz słuchania, mówienia i pisania A2-B1 – Naukę języka rozpoczynamy (nawet ojczystego) od osłuchiwania się. Słuchanie daje nam szansę na poznanie poprawnej wymowy, melodii języka. Słuchanie pomaga utrwalić nam struktury gramatyczne oraz zachowanie słownictwa w kontekstach.

Mistrz słuchania, mówienia i pisania A2-B1 – część 2 

Mistrz czytania ze zrozumieniem – poziom A2

Tak one wyglądają z bliska!