W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy

wspolpraca.angelikaskotnicka@gmail.com

TWORZENIE STRON WWW

Abstrakcyjna wizualnie oraz funkcjonalna strona www zwiększa szanse Twoje i Twojej firmy na to, że z łatwością zostaniesz rozpoznany oraz dostrzeżony w sieci.

SKLEPY INTERNETOWE

Tworzymy sklepy internetowe kompatybilne z Twoją stroną www oparte na Woocommerce.

RYSOWANE STRONY WWW

Toniemy już w ilości stron www - może nadszedł czas aby wyróżnić się rysowaną stroną? Sprawdź możliwości ręcznie rysowanej strony www.

Co klienci o nas mówią

Czekamy na kolejne referencje

Z czystym sumieniem mogę polecić Oskara Łozińskiego jako wykonawcę stron internetowych. Szybkość, profesjonalne podejście i dobre doradztwo. Polecam.
Grzegorz Zajączkowski
Właściciel TandemPolska
Współpraca z zespołem Angeliki, Oskara oraz Ani to była czysta przyjemność. Strona internetowa została stworzona do moich potrzeb, przez cały proces jej tworzenia czułam się zaopiekowana oraz spokojna. Miałam wgląd w prace na każdym etapie, więc na bierząco mogłam pewne kwestie zmieniać oraz ulepszać. Polecam serdecznie usługi tego zespołu
Agnieszka Sroka
Współwłaściciel MaoArt
W trakcie naszej współpracy do głównych zadań pana Oskara Łozińskiego należały takie czynności jak m.in. osadzenie strony na hostingu i wykupienie domeny, podłączenie strony do narzędzia od Google analizującego ruch na stronie, przystosowanie strony dla użytkownika zagranicznego, zabezpieczenie strony przed szkodliwymi działaniami botów i pająków, zainstalowanie internetowego sklepu na stronie, przyspieszenie Cache strony przekładające się na szybkość działania i wczytywania strony oraz osadzenie narzędzia SEO pozwalającego analizować podstrony, mapy xml itd. Wszystkie prace wykonywane były sprawnie i terminowo. Pan Oskar Łoziński wzorowo wywiązał się ze wszystkich swoich obowiązków dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji i do tej pory służy pomocą i radą w zakresie użytkowania strony internetowej: dokonywania edycji przedstawionej na niej treści, wprowadzania aktualnych promocji obowiązujących w naszym salonie kosmetycznym czy zasad użytkowania sklepu internetowego. Z pełnym zaufaniem rekomenduję jego osobę jak i oferowane przez niego usługi.
Strony internetowe Katarzyna Kuduk
Katarzyna Kuduk
Manager Avant-Garde Clinique

Sprawdź nasze wybrane realizacje

Spójrzcie na nasz cudowny świat.

Envi

Świat twojego czworonożnego przyjaciela

Wallstreet Your English

Rysowana szkoła językowa

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Oddział WOŚP w Dublinie

Edulandia

Nowoczesna szkoła języka angeielskiego

Kim jesteśmy?

Angelika

Founder

Jako graphic recorder tlumaczę słowa na obrazy. Prezentuje zawiłe informacje w sposób zrozumiały dla większości odbiorców. Podczas konferencji, moja praca oraz rysunki są tłem wypowiedzi prelegentów. Pomaga to słuchaczom w jeszcze większym skupieniu się podczas wykładów. Rysunki sprawiają, że treści na stronie www oraz w moich notatkach stają się jasne, przejrzyste a co najważniejsze czytelne. Dzięki tym prostym rysunkom, możesz z powodzeniem wyróżnić się od Twojej konkurencji.

Oskar

Designer

Jestem studentem Informatyki i ekonometrii. Od trzech lat zajmuję się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych. Do moich zainteresowań należą obróbka filmów i zdjęć oraz psychologiczny aspekt rozwoju osobistego.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy

wspolpraca.angelikaskotnicka@gmail.com