Prezent
OD ANGELIKI SKOTNICKIEJ

Odbierz swój prezent! Ebook za 0zł w którym pokażę Ci 15 najczęściej popełnianych błędów przez osoby uczące się języka angielskiego i poprowadzę Cię krok po kroku jak ich uniknąć.

  • Naucz się skutecznie wytyczać swoje cele językowe i stwórz plan działania.
  • Poznaj swoje błędy i staw im czoło.
  • Wyposaż się w narzędzia, które ułatwią Ci naukę języka obcego.

Z e-booka poznasz także bardzo inspirującą historię Kasi, mojej klientki, z której dowiesz się jakie błędy popełniła Kasia i jak ich uniknąć.

Wpisz adres e-mail, na który ma zostać wysłany e-book "Mistrz języka - 15 błędów, które popełniasz, ucząc się języka obcego"

0
napisanych ebooków

ponad

0
godzin spędzonych w sali lekcyjnej

ponad

0 tys
obserwujących na instagramie

ponad

0 tys
fanów na TikToku

Angelika Skotnicka

Nazywam się Angelika Skotnicka, języka angielskiego ogólnego oraz biznesowego uczę od 16 lat. W sali lekcyjnej spędziłam do tej pory 40 160 godzin. Wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, gdzie ukończyłam filologię angielską, a zamiłowanie do biznesu zrodziło się we mnie dzięki studiom na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie gdzie uzyskałam stopień magistra International Business Studies. Ukończyłam również studia podyplomowe z Zarządzania Edukacją.

W 2017 roku przygotowałam ówczesnego dyrektora Radia Zet na zmianę pracy, potrzebował nauczyć się angielskiego aby wyjechać do Atlanty i tam zdobyć pozwolenie na franczyzę jednej z firm. Odnieśliśmy sukces w 6 miesięcy.

W 2018 wystąpiłam jako prelegentka na znanej na całym świecie konferencji TedxKazimierz. Współpracowałam z takimi markami jak LinkedIn – główna siedziba w Dublinie oraz Apple, sklep na 5 Alei w Nowym Jorku. Wszędzie tam zaprowadziła mnie umiejętność rozmawiania z ludźmi i nawiązywania trwałych relacji w języku angielskim.

Wpisz adres e-mail, na który ma zostać wysłany e-book "Mistrz języka - 15 błędów, które popełniasz, ucząc się języka obcego"

©2023  Angelika Skotnicka | Polityka Prywatności